173 cm - EU 36 (UK 10, US 6, small)
Ermeløs vest med knapper foran
NOK 599
Farge: Brun
Fri frakt til Norge innen 2-4 virkedager*
Les mer om returregler og gebyrer
Passform
Liten
Normal i størrelsen
Stor
Denne vesten har polstrede skuldre og et jakkeslag. Den har en markert midje og lommer i sidesømmen. Vår vest har et innsidefôr og knappelukkinger nede på framsiden. Denne vesten finnes i brunt.
Artikkelnummer: 1100-012156-0119
Matchende plagg

Melange bukse med middels liv
NOK 599Velg størrelse
Størrelsesguide

Ermeløs vest med knapper foran
NOK 599Denne modellen er 173 cm høy og har på seg størrelse EU 36 (UK 10, US 6, S)
Brystmål (cm)
Taljemål (cm)
Hoftemål (cm)
80
62
86
*Guiden er kun veiledende. Målene kan variere avhengig av stil.
Andre som har kjøpt dette, har også kjøpt
Midikjole i bomull med plissé NOK 799
Topp med fokus og drapert liv NOK 359
Korsett med blonder og brede stropper NOK 179.50NOK 359
Myk trenchcoat med belte NOK 549.50NOK 1,099
Asymmetrisk topp i jersey NOK 459
Rette jeans med middels høy midje NOK 239.60NOK 599
Off shoulder-minikjole NOK 119.80NOK 599
Kjole med åpen rygg NOK 349.50NOK 699
Bikinitopp med belte NOK 259
Andre har også sett på
Figursydd vest med knapper foran NOK 699
Figursydd blazervest NOK 599
Figursydd vest NOK 599
Figursydd vest med v-hals NOK 499
Oversized lang vest NOK 599
Figursydd rutete vest NOK 499
Figursydd vest med v-hals NOK 499
Oversized lang vest NOK 299.50NOK 599
Figursydd vest NOK 143.60NOK 359
Figursydd vest NOK 599
Oversized firkantet vest NOK 599
Ermeløs vest med knapper foran
NOK 599



























